O projekte

Administratívne priestory sú vybavené všetkým, čo spoločnostiam a ich zamestnancom zabezpečí najvyšší štandard a pracovné pohodlie. Usporiadanie kancelárií v Spilke vieme riešiť flexibilne podľa potrieb klienta s ponukou tých najlepších služieb.

Stiahnuť brožúru Spilka Offices

Výborná lokalita

Prednosťou budovy je aj jej poloha v blízkosti centra mesta na Legionárskej ulici, čo prispieva k bohatej občianskej vybavenosti a výbornej dopravnej dostupnosti rôznymi druhmi dopravy. V okolí Spilky nájdete úrady, nákupné centrá, obchody, reštaurácie, kaviarne a ďaleko netreba zájsť ani za kultúrou, či vzdelaním. 

Pešia dostupnosť zastávok mestskej hromadnej dopravy a blízkosť hlavných dopravných uzlov, autobusová stanica Mlynské Nivy, Hlavná železničná stanica, Račianske a Trnavské mýto, prispievajú ku komfortu dopravy užívateľov aj návštevníkov Spilky. Lokalita ponúka vynikajúce dopravné spojenie nielen s inými mestskými časťami, ale aj s prímestskými oblasťami. 

Prednosti Spilka Offices

01

3 275 m2 priestorov na prenájom

Budova Spilka Offices disponuje 2 125 m2 kancelárskych priestorov
a 1 150 m2 obchodných priestorov. K dispozícii sú tiež skladové priestory. Budova má bezbariérový prístup.

02

5 podlaží

Spilka má 5 nadzemných podlaží a 2 podzemné. Výška bežných podlaží  je takmer 5 m, výška pod kupolou dosahuje viac ako 13 m. Typické podlažie v Spilke má cca 500 m2. Podlažia sú prepojené dvoma schodiskami a troma výťahmi.

03

Reprezentatívnosť a identita

Ikonická stavba je jedinou zachovanou budovou bývalého pivovaru Stein a zároveň patrí medzi Národné kultúrne pamiatky. V budove sa nachádza zrekonštruované pôvodné schodisko, aj tretí historický výťah.

04

Vysoký štandard kancelárií

Spilka disponuje integrovaným systémom pre vykurovanie, klimatizáciu a vetranie. Budova má výborne tepelno - izolačné vlastnosti a nadštandardne vysokú nosnosť podláh.

05

Parkovanie a dostupnosť

V podzemnej garáži Spilky je pre nájomcov vyhradených 59 parkovacích státi. Spilka offices sa nachádza v atraktívnej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou.

06

Kontrolovaný prístup

Do budovy je vďaka EZS, CCTV, EPS, HSP umožnený prístup 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Z histórie budovy

Historické zmienky o Steinovom pivovare sú z konca 19. storočia. Prvé pivo bratia Steinovci uvarili pred Vianocami v roku 1872. V nasledujúcom období pivovar vyrábal až 35 tisíc hektolitrov piva ročne.

Vstup do areálu bol situovaný z dnešnej Blumentálskej ulice. Podľa historických fotografií bol súčasťou areálu (na dnešnej Legionárskej ulici) hostinec, kde sa predávalo najmä pivo Stein. V prvej polovici minulého storočia došlo niekoľkokrát k rozširovaniu a stavebným úpravám areálu.

O developerovi

Skupina MiddleCap je súkromným investičným holdingom s významnými medzinárodnými skúsenosťami a tímom kvalifikovaných odborníkov v oblasti nehnuteľností, finančných analýz a riadenia investícií. Holding pozostáva zo štyroch divízií – poradenské služby, private equity, real estate a venture capital so sídlom v Luxemburgu a kanceláriami v Bratislave, Prahe, Londýne, Berlíne a Dubaji.

 

Kombinácia kvalitnej architektúry a technologicky vyspelého dizajnu umožňuje skupine budovať pokrokové komerčné nehnuteľnosti. Vytvára tak optimalizovaný priestor pre nájomcov a hodnotný produkt pre investorov. MiddleCap sa sústredí na nové progresívne spôsoby dizajnu, konštrukcie a udržateľnosť, ako aj na zníženie uhlíkovej stopy pre svoje projekty.

Máte otázky ohľadne priestorov alebo obhliadky?

Kontaktujte nás

MiddleCap Real Estate, s.r.o.
Developer

+421 902 860 131

realestate@middlecap.com

Kontaktujte nás